×

منوی اصلی

true
true
آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره فصلی رسانه های استان 30 شهریوراست
مدیرخانه مطبوعات یزد با بیان این‌که دبیرخانه جشنواره فصلی رسانه‌های استان در سه بخش آماده دریافت آثار اصحاب رسانه‌هاست، گفت: خبرنگاران و روزنامه نگاران استان یزد تا 30 شهریورماه برای ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره فرصت دارند.

به گزارش نسیم یزد نیوز،فرزاد فیضی با اشاره به اینکه دریافت آثار در این جشنواره به صورت تمام الکترونیک انجام می شود؛ افزود: سامانه متمرکز جشنواره های رسانه ای معاونت مطبوعات وزارت و فرهنگ و ارشاد اسلامی به نشانی http://yazd.pressfestival.ir برای دریافت آثار اصحاب رسانه استان یزد فعال است.

وی با بیان اینکه جشنواره فصلی رسانه های استان ویژه آثار تولید شده در دو فصل بهار و تابستان 98 است؛ تاکید کرد: علاقه مندان به مشارکت در این جشنواره می توانند آثار خود را در سه بخش اصلی، ویژه و جایزه فصل در سامانه اعلام شده بارگذاری کنند.

مدیر خانه مطبوعات خاطرنشان کرد: بخش ویژه این جشنواره با موضوعات رونق تولید و نماز در آئینه رسانه ها تدارک دیده شده است و جایزه ویژه این فصل نیز به موضوع اخلاق رسانه اختصاص دارد.

وی بیان داشت: هر متقاضی می تواند حداکثر چهار اثر در بخش اصلی، چهار اثر در بخش ویژه و دو اثر در بخش جایزه فصل ارسال کند.

فیضی یادآور شد: برای داوری آثار دریافتی در جشنواره از اساتید بومی استان بهره خواهیم برد که بزودی اسامی آنها توسط دبیرخانه برگزاری اعلام می شود.

وی مطالعه فراخوان جشنواره را برای شرکت کنندگان امری ضروری دانست و عنوان کرد: جزییات نحوه شرکت در جشنواره به صورت کامل در سایت جشنواره منتشر شده که لازم است اصحاب رسانه استان قبل از بارگذاری آثار، نسبت به مطالعه این فراخوان اقدام کنند.

فیضی در پایان هدف از برگزاری جشنواره فصلی رسانه های استان را رشد کیفی، افزایش تولید محتوا در رسانه هاو همچنین شورآفرینی و ایجاد رقابت در بین اصحاب رسانه دانست و افزود: رسانه های استان اعم از نشریات محلی، پایگاه های خبری، نشریات الکترونیک غیر برخط، سرپرستی نشریات سراسری و همچنین نمایندگان خبرگزاری ها می توانند در این جشنواره مشارکت داشته باشند.


true
true
true