×

منوی اصلی

true

 مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی خبری نسیم یزد نیوز گفت: هدف از اطلاع‌رسانی بروز و آنلاین زیر نظر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد راه‌اندازی شده و ‌ انعکاس واقعیت‌هایی که در رشد و آرامش جامعه موثرترند را در دستور کار خود قرار داده است.

نقد و بررسی مسئولان حوزه‌های مختلف اجرایی و نظارتی یکی دیگر از اهداف در دستور کار نسیم یزد است که با این فرآیند رشد ارائه خدمات اجتماعی، فرهنگی،‌ سیاسی و اقتصادی کشور را دنبال می‌کند.

با اشاره به ضرورت نهادینه شدن فرهنگ مطالبه‌گری به منظور توسعه پایدار در حوزه های مختلف، آموزش مطالبات اجتماعی، فرهنگی،‌سیاسی و اقتصادی به آحاد جامعه در دستور کار نسیم یزد قرار گرفته است.

آگاه کردن توده مردم در مورد مطالبات اجتماعی و رشد متناسب با توانایی‌های جامعه از دیگر اهداف پایگاه خبری نسیم یزد است که با مشارکت اقشار مختلف در حوزه ارسال اخبار و گفت‌وگوهای اختصاصی انجام می‌شود.

صداقت در انتشار اخبار و احترام به حقوق حقیقی و حقوقی افراد جامعه همراه با نقد سازنده به منظور توسعه بیش از پیش استان و کشور اولویت اجرایی نسیم یزد است.

پایگاه خبری نسیم یزد سعی دارد با زاویه دید متفاوت مثبت دیدن و مثبت بیان کردن را در جامعه ترویج داده و مشکلات موجود را با مطرح کردن راهکارهای درست و کاربردی بر طرف کند.

رعایت انصاف و شکوفا کردن استعدادهای مختلف را از دیگر اهداف پایگاه تحلیلی خبری نسیم یزد دانست و بیان کرد:‌ ما قصد داریم با اطلاع رسانی به موقع و درست بیش از پیش ظرفیت‌های اقتصادی،‌ آموزشی،‌ فرهنگی و سیاسی استان را به گوش مردم ایران و جهان برسانیم.

true
true
true