×

منوی اصلی

true
true
سه کشته و زخمی در تصادف اتوبوس با عابرین پیاده در مهریز
مدیر روابط عمومی سازمان اورژانس استان یزد، از حادثه تصادف یک دستگاه اتوبوس مسافربری با سه عابر پیاده در شهرستان مهریز خبر داد و گفت:‌ در این تصادف دو نفر کشته و یک نفر مصدوم شده است.

به گزارش نسیم یزد نیوز،«سیدحسین طباطبایی» با اشاره به فعالیت‌های سازمان اورژانس این استان،‌ اظهار کرد:‌ صبح امروز 12 شهریورماه یک اتوبوس مسافربری با سه نفر عابر پیاده برخورد و جان آنها را گرفت.

وی افزود:‌ این حادثه در ساعت 3:50 دیشب در محور مهریز به انار، 10 کیلومتر بعد از شهرستان مهریز رخ داده است.

مدیر روابط عمومی سازمان اورژانس استان یزد، با بیان این‌که دو نفر از عابرین پیاده بلافاصله بعد از برخورد با اتوبوس فوت و یک نفر مجروح شده است، گفت: مجروح این تصادف بعد از رسیدن کد اورژانس فوراً برای ادامه درمان به بیمارستان مهریز منتقل شد.

طباطبایی در ادامه با اشاره به این‌که قربانیان این حادثه دلخراش سه نفر از اتباغ افغانساتی غیرمجاز بودند که به منظور فرار از مأموران انتظامی پاسگاه شهید مدنی در لاین مخالف جاده تردد و به دلیل بی‌احتیاطی خود و راننده خودرو با اتوبوس مسافربری برخورد کردند.

این مسئول در پایان سخنان خود با بیان این‌که طبق قانون این نوع حوادث در آمار نهایی پلیس راهور قرار نمی‌گیرد،‌خاطرنشان کرد‌:‌ متأسفانه سالانه شاهد حوادث زیادی از این قبیل در محور جنوب شرق به مرکز کشور هستیم.

 


true
true
true