×

منوی اصلی

true
true
یزد باید به صورت کامل برای معلولان مناسب‌سازی شود
استاندار یزد با بیان این‌که مناسب‌سازی شهر جهانی یزد کمک زیادی به رونق گردشگری این شهر می‌کند، گفت: یزد باید به صورت کامل برای معلولین و جانبازان مناسب سازی شود.

به گزارش نسیم یزد نیوز،«محمدعلی طالبی» در جشن افتتاحیه نخستین جشنواره ملی گردشگری معلولین که همزمان با 12 آذر روز جهانی معلولین در استان یزد برگزار شد، با بیان این‌که امروز شهرداری‌ها در حال حرکت به سمت کارکرد اصلی خود و دور شدن از فعالیت‌های صرفا عمرانی هستند، اظهار کرد: شهرداری یزد یکی از شهرداری‌های پیش‌قدم و پیشرو در این حوزه است.

وی افزود: خوشبختانه رویکرد شورای اسلامی شهر و شهرداری یزد نسبت به مسائل اجتماعی و فرهنگی بسیار خوب است و این فرصتی برای حرکت سریع روبه جلو در ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات شهری است.

استاندار یزد با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره گردشگری معلولین در این استان، گفت:‌ کاری که در این حوزه برای گردشگری معلولان صورت گرفت نشان دهنده توجه و اهتمام شهرداری برای رسیدن به استانداردهای جهانی و استفاده همه افراد از خدمات شهری است.

طالبی تصریح کرد: برای شهری همچون یزد که به ثبت جهانی رسیده قطعا چنین حرکت‌های ارزنده‌ای در حوزه مسائل اجتماعی از اهمیت بسیار بالایی برخودار است و می‌تواند به رونق هرچه بیشتر گردشگری کمک شایانی داشته باشد.

وی ادامه داد: این حرکت را هم باید پاس بداریم و هم در دستگاه‌های مختلف تلاش کنیم که شهر ما شهری برای زیستن همه افراد در این خطه از کویر باشد و در دوران پیش رو هیچ شخصی را نداشته باشیم که نتواند از خدمات شهری بهره‌مند باشد.

طالبی گفت: انشاالله که استانداردهای جهانی در استان و شهر یزد به صورت کامل در حوزه‌های مختلف شهری رعایت و انجام شود تا هم برای شهروندان خودمان و هم برای گردشگران داخلی و خارجی هیچ مشکلی نداشته باشیم.

وی در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد که مسئولان و مردم در کنار همدیگر بتوانند قدم‌های اساسی را در راستای توسعه هرچه بیشتر شهر برداریم و زمینه‌ای فراهم شود که بسیاری از مشکلات برطرف شود.

انتهای پیام


true
true
true