×

منوی اصلی

true
true
دستگاه‌های امنیتی توطئه اغتشاشات در کشور را خنثی کنند
استاندار یزد با اشاره وضعیت مطلوب شاخص‌های امنیتی در این استان، گفت: تمام دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و قضایی باید بیش از پیش توطئه و اهداف دشمنان را با برقراری امنیت خنثی و در نطفه خفه کنند.

به گزارش نسیم یزد نیوز،«محمدرضا طالبی» در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی که به منظور فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی انتظامی استان یزد برگزار شد، اظهار کرد: امروز نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایرانی یکی از پایه‌های اقتدار بیش از پیش است.

وی افزود: با نگاهی به فراسوی مرزهای کشور، امروزه بیش از هر زمان دیگر قدردان زحمات و تلاش‌های بی‌شمار غیور مردان و زنان نیروی انتظامی در مرزهای کشور هستیم.

استاندار یزد در ادامه با اشاره وضعیت مطلوب شاخص‌های امنیتی در این استان، گفت: تأمین امنیت عمومی برای توسعه اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی مهمترین راهبردی مسئولان نظام انقلاب اسلامی در کشور است.

طالبی با بیان این که برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در روزها و ماه‌های آینده از جمله رویدادهای حائز اهمیت در کشور است، تصریح کرد: امیدواریم با همکاری نیروی انتظامی این مهم را با آرامش و امنیت در کشور برگزار و در کنار امنیت عمومی شرایط مناسبی برای مشارکت تمام اقشار در انتخابات ایجاد شود.

این مسئول با اشاره توطئه‌های شوم استکبار جهانی علیه امنیت و آرامش ایران اسلامی، ادامه داد: دشمنان ایران اسلامی این روزها به دنبال نا امن کردن شرایط داخلی کشور هستند که باید برای مقابله با این مهم برنامه‌ریزی جدی انجام شود.

وی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: در روزهایی که دشمنان نظام اسلامی امیدشان به اعتشاشات در کشور است، تمام دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و قضایی باید بیش از پیش توطئه و اهداف دشمنان را با برقراری امنیت خنثی و در نطفه خفه کنند.

 


true
true
true