×

منوی اصلی

true
true
نیروهای جهادگر الگوی مناسبی برای مسئولان نظام هستند
امام جمعه یزد با اشاره به ضرورت حمایت همه جانبه از اردوهای جهادی، گفت: نیروهای جهادگر الگوی مناسبی برای مسئولان نظام هستند.

به گزارش نسیم یزد نیوز،آیت‌الله «محمدرضا ناصری یزدی» در همایش تجلیل از جهادگران استان یزد به اشاره به این‌که دشمن به دنبال دور کردن ذهن و عقیده مردم از خدمات انقلاب است اظهار کرد: ممکن است دشمن مسئولان را با راهکارهایی به بهانه‌گیری از یکدیگر و دعواهای سیاسی بکشاند تا نتوانند به درستی کار کنند و در نتیجه مردم از این وضعیت متضرر شوند.

وی با بیان این‌که این موضوع سبب می‌شود که مردم نسبت به خدمات انقلاب و فعالیت مسئولان دلسرد شوند افزود: الان زمان آن است که با کنار گذاشتن مسائل و دعواهای سیاسی، همه به میدان بیاییم و مردم را دریابیم و برای رفع مشکلاتشان قدم برداریم.

نماینده ولی فقیه در استان یزد گفت: در هر محله و منطقه‌ای باید جوانان بسیجی همان منطقه وارد شوند و با تمام توان برای رفع کمبودها و مشکلات قدم بردارند.

ناصری یزدی تصریح کرد: همه باید احساس مسئولیت کنیم و در کنار یکدیگر همانند ایثارگری‌های رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس، در خدمت به مردم از یکدیگر سبقت بگیریم و نیات پلید دشمن را خنثی کنیم.

امام جمعه یزد ادامه داد: این که امروز مشاهده می‌شود جوانان ما در قالب گروه‌های جهادی به مناطق محروم می‌روند و به صورت شبانه‌روز تلاش می‌کنند تا محرومیت‌های موجود در مناطق مختلف را رفع کنند بسیار ارزشمند است.

وی با بیان این‌که مسئولین باید این حرکات را با تمام توان حمایت کنند گفت: امروز اردوهای جهادی و جوانان جهادگری که به مانند رزمندگان دوران دفاع مقدس در خدمت به مردم از یکدیگر سبقت می‌‌گیرند، الگوهای بسیار خوبی برای مسئولان هستند.

این مسئول در پایان تأکید کرد: همه امامان ما در طول زندگی خود با تمام وجود به مردم خدمت می‌کردند و تلاش برای رفع محرومیت از محرومان را هدف اصلی خود قرار می‌دادند.

انتهای پیام


true
true
true